munio server jen pro premium – dočasně? [aktualizováno]

Pokud se pokoušíte přihlásit na server asi to některým z vás píše „Bad login“. Byli jsme nuceni přepnout server do režimu jen pro premium hráče = ti, kteří mají Minecraft koupený.

Proč? Protože se pár lidí s nevyvinutým mozkem a potřebou si honit ego snažilo neustále přihlašovat pod cizími účty a potom škodit a nadávat na serveru. Ubožáci. Musíme tedy počkat než budou doladěny pluginy pro přihlašování, aby se toto už nestávalo. A kdy to bude? Netušíme.

Nejlepší alternativou je, že přemluvíte své rodiče (pokud jste mladší) aby vám za dobré známky ten Minecraft koupili anebo (pokud jste starší) si ho prostě kupte a máte klid 😉 . Pokud nemáte možnost platit na internetu, ale máte peníze na koupi Minecraftu, klidně se ozvěte a zajistíme to.

[aktualizováno]

Přešli jsme zpět do běžného režimu, kdy mohou hrát všichni. Už by se nemělo stávat, že se na vás připojí někdo jiný. Přesto, pokud se to stane poznačte si čas a napište nám vaši IP adresu, nick a ten čas. IP, která se na vás bude snažit připojit zabanujeme. Taky doporučuju se před koncem hraní odhlásit příkazem /logout.

 • rolo12

  hele tohle neni dobry napad ja si minecraft original kupit nemuzu a nedovoli mi to otec takze asi somk tu hral naposledy lebo je to len pre premium hracov inym slovom hracov ktory si hru kupily munio uprimne som znechuteni

 • Minomik

  néééééééééééééééééééééééééééééneneneééééééééééééééééééé
  já mám peníze ale rodiče nekoupí 🙁 . ani za dobré známky ani k narozenínám. proč, proč, prooooooooooooooooč

 • zdenda204

  Ahoj munio. Je škoda že k tomu muselo dojít, ale spoustu hráčů na to třeba má peníze ale koupit si MINECRAFT nemůžou. Zaveďte třeba White List a pište tam jen ty u kterých jste si na 100% jistí že nic neprovedou!

  • muniocz

   Hezká myšlenka, v praxi nerealizovatelná 🙂 . Jak u tisíce lidí zajistíš, že zrovna on nic neudělá…

 • Aldias

  neeeeeeeeeeee to je hruza
  rodice mi urcite nedovoli si ho koupit

 • micraqq

  😀 nechtěl bych mít vaše problémy.. každopádně, já tu investici plánuju, ti lidi co na té hře makali si ty prachy zaslouží. 😉

  • muniocz

   To si to určitě zaslouží, nicméně mám i pochopení pro mladší, kteří vlastní peníze nemají a rodiče se bojí internetových plateb jako čert kříže…

 • milan355298

  cau, mam problem, mam koupenej minecraft, ale server mi nejde. nevis co muze byt pricina?

  • Verze Minecraftu. Server jede na verzi 1.6.4. (prozatím)