A výherce Minecraft trička je…

Skončila soutěž o Minecraft tričko a je na čase vyhlásit vítěze 🙂 . Ale ještě než se k tomu dostaneme, co si takhle ukázat několik čísel 🙂 .

Zhruba se zavedením soutěže jsme přidali na server i plugin, který počítá čas hráčů na serveru a dává za odměnu tokeny. Během toho asi měsíce a půl přišlo na server 1692 hráčů a nahráli dohromady 40083597 sekund = 668060 minut = 11134 hodin = 464 dní = asi 1,3 roku. 🙂

Samotné soutěže se zúčastnilo 59 hráčů. A výhercem Minecraft trička tedy je…

Pyroman11 - výherce Minecraft trička
Pyroman11 - výherce Minecraft trička

Gratulujeme. A ozvi se nám na email pro další detaily.

Během prázdnin si určitě ještě o něco zahrajeme, možná nějaké hry, tak sledujte náš web, Facebook nebo G+.

Minecraft 1.6 launcher

Nově opraveno !

Na serveru proběhl update a ne každý ovšem má originální Minecraft – vynechme důvody proč to tak je, my každému doporučujeme si pořídit Minecraft oficiální cestou = koupit – ,tak zde je videonávod od hráče Kostka_CZ jak si stáhnout onen nový launcher podporující 1.6.1 i 1.6.2

http://www.youtube.com/watch?v=oDbb12Hq2zQ

munio minecraft na 1.6.2 + bossové + mýtické zbraně

Chvilku to trvalo, ale věřím, že to stálo za čekání. K dnešnímu dni jsme přešli na verzi Minecraft 1.6.2. S tím souvisí noví mobové a doplněná pravidla.

Jak pracovat s koňmi?

Koně můžeš najít na planinách v částech světa, které se vygenerovaly až ve verzi Minecraft 1.6. Takže je to dále od spawnu, při hledání může pomoci mapa.

Jak si ochočit koně, jak si ho osedlat, jak ho krmit nebo množit tady nebudu rozepisovat, na to se můžeš podívat přímo ve videu. U nás na serveru je ale důležité zmínit to, že kůň se stává tvým majetkem až ve chvíli, kdy si ho pojmenuješ pomocí Name tagu (jmenovky). Do té doby ho můžeš mít sice ochočeného, ale kdokoliv ti ho může vzít.

Kde najít Name Tag? Za prvé je třeba říct, že nejde vyrobit (vycraftit). Dá se najít v truhlách v dungeonech, v opuštěných dolech a podobně. A protože je vás hráčů mnoho a dungeonů málo, asi časem přidáme i další možnost, jak Name tag získat. Asi za splnění nějakého úkolu nebo za tokeny.

Mýtické zbraně

Asi sis všiml/-a, že od nové verze po světě pobíhají zombíci s lukem nebo sekyrkou, skeletoni mají meče a podobné šílenosti 🙂 . A když je zabiješ, padají z nich nové typy zbraní – s magickými schopnostmi anebo s možností do nich vložit gem (socket).

Zbraně mají několik úrovní: common (běžné), uncommon (ne tak běžné), rare (vzácné), artisan, epic (epické), exotic (exotické) a legendary (legendární).

Mýtické zbraně na munio minecraft

Jak získat lepší mýtické zbraně?

Z různě těžkých mobů padají různě vzácné zbraně. Tady je tabulka, jak to funguje.

Creeper common, uncommon, rare
Kostlivec (Skeleton) common, uncommon
Pavouk (Spider) common, uncommon
Obr (Giant) epic, exotic
Zombie common
Ghast rare, epic
Zombie Pigman common, uncommon, rare
Enderman uncommon, rare
Jeskynní pavouk (Cave spider) common, uncommon
Silverfish common
Blaze uncommon, rare, epic, exotic
Magma kostka (Magma cube) common, uncommon, rare, epic
Ender drak (Ender dragon) legendary
Wither exotic, legendary
Čarodějnice (Witch) artisan

Neidentifikované předměty a gemy

Občas najdeš předmět, který je neidentifikovaný – to znamená, že má magické vlastnosti, ale ještě jsi je neobjevil/-a. Musíš najít Knihu identifikace (taky padá z mobů) a pomocí ní tento předmět identifikovat.

Dělá se to tak, že si dáš oba předměty do lišty, do ruky si dáš knihu, klikneš pravým, potom přejedeš na předmět a klikneš znovu pravým. Hotovo, předmět je identifikovaný.

Stejným způsobem funguje vkládání gemů do předmětů, které mají místo pro gemy (socket).

Zásuvné gemy, kniha identifikace, munio minecraft

Bossové

Od nové verze jsme také přidali bossy – silnější potvoráky, kteří mohou mít speciální vlastnoti a ze kterých padají lepší suroviny. Třeba i diamanty 😉 .

Objevují se náhodně po celém světě a když jsi v jejich blízkosti, všimneš si toho v chatu. Bosse poznáš taky tak, že jsou kolem něj takové plamínky.

Zombie Lord boss, munio minecraft

PS: Pokud hledáš nový (neoficiální) launcher pro Minecraft 1.6.

Prázdninový program na munio minecraft

Léto je v plném proudu a pokud jste už unavení z toho polehávání na plážích nebo jinde u vody a chcete si odpočinout u Minecraftu, tak tady je taková ochutnávka, co bychom chtěli během prázdnin na serveru dělat.

Úprava pravidel – Minecraft 1.6

S příchodem Minecraftu 1.6 přibudou nové zvířátka – koně, oslíci, muly. Je zakázáno, stejně jako jiné domácí zvířata, je zabíjet. Stejně tak je zakázáno krást s oslovy truhličky. Doufám, že to půjde zamknout stejně jako běžná truhla. Za porušení těchto pravidel budeme udělovat dočasné bany.

Osel s truhlou, Minecraft 1.6

Nové hliněné bloky

Protože přibudou nové barevné hliněné bloky, a hlíny v okolí asi příliš není, přidáme tento blok do obchodu.

Barevné hliněné bloky, Minecraft 1.6

Prázdninové soutěže

Pokud jste si ještě nevšimli, tak stále běží soutěž o Minecraft tričko a je dobrý čas začít, abyste vše stihli.

Soutěž o nejhezčí stavbu – kolo 04

Pokračujeme také v soutěži o nejhezčí stavbu na serveru, už ve 4. kole. Posílejte vždy na email jeden vybraný screenshot své stavby + název (pokud jej má) + souřadnice na serveru. Screenshoty posílejte do pátku 19. 7. 2013, 19 hodin.

Potom je vystavíme na Facebooku a z hlasování na Facebooku a hlasování mezi MODerátory vybereme 5 výherců. Ten nejlepší vyhraje 30 tokenů, každý další o 5 tokenů méně. Jo, a každý vyhraje koníka 🙂 .

double-VIP

Pokud jste uvažovali o pořízení VIP, tak během celých prázdnin nabízíme 100% bonus. To znamená, že když si koupíš VIP za SMS, tak ho dostaneš na celý měsíc a dostaneš 2x více muníků. Anebo se můžeš o VIP podělit s kamarádem – to nám musíš napsat.

Pokud jedeš třeba na 10 dní na dovču, tak taky napiš na email a platnost VIP ti o těch 10 dní prodloužíme.

Zlaté ingoty, muníky

A aby se nezlobili ti, kteří si od 1. 7. už VIP koupili, tak jsme jim muníky samozřejmě doplnili a platnost VIP prodloužili.

Akci může využít každý kdo platí SMSkou 2x za celé prázdniny nebo 1x pokud platí jinou formou.

Videoukázka hradu Avalon MK III.

Zde vidíte plán nové stavby na serveru. Ano pokračování ságy hradů Avalon MK III. jenž bude vybudován během měsíce. Hrad bude mít 2 pistonové brány a rozlohu něco přes 200*200 včetně přilehlého městečka. Bude postaven celý ze Stonebricku a Stoneslabů + něco málo Cobblestonu. Pokud se chcete podívat jak postupuje stavba a máte member+ a výše, můžete se portnout na /res tp lol3.