Změny na serveru #7 – Enderdragon, mob vajíčka

Za poslední dobu se sešlo několik změn a protože je dobré, abyste byli v obraze, co se na serveru děje, sepíšu ty nejdůležitější tady.

Ender dragon – ender drak

Přidali jsme plugin, který bude ender draka a léčící krystaly restartovat každý den. Tento čas můžeme později změnit a asi to uděláme, protože každý den je dost často. Z toho důvodu si během následujících dní zrušte trapky v Endu, protože celý svět smažeme a začneme s ním nanovo.

Úkoly / Questy + tokeny

Přidali jsme možnost utrácet tokeny. Můžete si pomocí úkolů vybrat, za co tokeny utratit. Tokenová tržnice je nyní na spawnu u skály.

Stejným způsobem budou fungovat obchody s mob vajíčky (krávy, prasata, …). Pastevec nyní stojí u mostu u spawnu.

Residence

Navýšili jsme počet residencí pro všechny hráče a to takto:
běžní hráči +1 na 4 residence; member+ +2 na 6 residencí; VIP +2 na 10 residencí. Velikosti zůstaly stejné.

Světy

Jak už asi víte, přidali jsme několik nových skákaček a soutěží do FUN světa. Jsou to výtvory našich hráčů a tím jím děkujeme. Ostatně za to dostávají muníky pokaždé, když někdo soutěž dokončí 🙂 . Otevřeli jsme taky PVP svět, kde budeme pravděpodobně měnit mapy.

Přehled příkazů

Pro lepší přehled a pochopení příkazů budu postupně doplňovat tuto stránku a tam najdete vše podstatné.

Letní soutěž o Minecraft tričko

Konečně se k nám po tom nevydařeném jaru dostalo léto v plné parádě a je třeba vytáhnout trička, třeba s Creeperem. Nemáš? Tak si pojď o jedno zahrát.

Informace o soutěži o Minecraft tričko

Výhra: výherce si může vybrat libovolné tričko s Minecraft tématikou. Výhru do soutěže věnoval internetový obchod gamlery.cz.

Minecraft trička, soutěž

Jak soutěžit: Do soutěže budou zařazeni všichni hráči, kteří se na našem serveru registrovali, hráli a splnili úkol, který dostanou od panáčka stojící na spawnu u tokenové tržnice. Úkolem je panáčkovi donést 10 tokenů. Pokud nevíš, co jsou to tokeny a jak je získat, přečti si o nich článek.

Hráč v Minecraft tričku

Vyhlášení výherce proběhne 19. 7. 2013 v 19 hodin. To znamená, že do této doby můžete splnit úkol a budete zařazeni do soutěže.

Pokud se ti soutěž líbí, budeme rádi, když o ní řekneš dále 🙂

PVP nově na munio minecraft serveru

Pravidelní hráči si toho už určitě všimli – „hele, kam vede tenhle nový portál na spawnu?“. Přidali jsme novou mapu určenou pouze pro PVP – player vs. player – prostě zabíjení 🙂 .

PVP munio minecraft

V PVP světě se můžete navzájem zabíjet, krást si věci, atd. Inventář je oddělený od toho v normálním světě, takže si nemůžete přenášet suroviny. Více informací na samostatné stránce.

Budeme se snažit přidávat další funkce, aby bylo hraní v PVP zábavnější. Budeme taky jednou za čas měnit mapy pro oživení. Aktuálně se pouze počítá počet zabití, které daný hráč udělal. Když na vás poběží někdo s PVP 80, tak je jasné, že už je to starý mazák 🙂 .

PVP munio minecraftJakékoliv připomínky, rady, tipy, problémy nám pište do komentářů. Díky

Skyrim mod – Minefriends Minecraft

To si tak říkáte, že je potřeba si dát pauzičku od Minecraftu, zapnete si The Elder Scrolls: Skyrim a tam na vás vybafne… Creeper 😀 . Ale ne, jedná se pouze o mod, který upravuje původní hru. Místo na koni, můžete jezdit na čuníkovi, prát se se zombie, sekat diamantovým mečem, atd. 🙂

http://youtu.be/s4P9njwOLgk

Nové statistiky odehraného času na serveru a tokeny

Ode dneška si můžeš na serveru zobrazit, kolik jsi s Minecraftem strávili času a to během aktuálního dne, týdne, měsíce a celkově. Ti soutěživí z vás si můžou zobrazit i seznam nejdéle hrajících hráčů na serveru.

Abychom nějak motivovali i ty ostatní, kterým nejde jen o výsledky v TOP pozicích, nastavili jsme bonusový systém, kdy získáváš tokeny a odměny za odehrané hodiny. Více o tokenech a všech těchto novinkách si přečti v návodech.