Květnové soutěže na munio minecraft

Líbil se vám soutěžní duben? A co takhle soutěžní květen? 🙂 Aby v tom byl trošku přehled, tak tady napíšeme všechny plánované soutěže. Možná některé další přidáme, určitě sledujte Facebook nebo Google+.

Pokud není uvedeno jinak, všechny soutěže nebo příspěvky do soutěží se uzavírají v 19 hodin.

Den Informace
5. 5. 2013 Vyhlášení vítěze o Stavbu serveru – kolo 02; hlasuje se na FB pomocí Like.Výhra: zkušenosti (90 levelů) + 2 knihy + diamantový nástroj dle svého výběruBližší informace o pravidlech jsou v původním článku
8. 5. 2013 Vylosujeme z aktivních VIP hráčů (member+ a výše) jednoho výherce a ten si odnese výbornou RPG hru Titan QuestTitan Quest
12. 5. 2013 Do dneška můžete posílat své obrázky do 3. kola o Stavbu serveru.
19. 5. 2013 Vyhlášení vítěze o Stavbu serveru – kolo 03; hlasuje se na FB pomocí Like.Výhra: zkušenosti (90 levelů) + 2 knihy + diamantový nástroj dle svého výběru
26. 5. 2013 Máte rádi GTA? A co takhle GTA na Marsu s nejšílenějším destrukčním modelem 🙂 To je Red Faction: Guerrila a o tu si dnes zahrají všichni VIP hráči (member+ a výše)Red Faction: Guerilla

Výsledky soutěží

Trošku se zpožděním, ale přece. Dva výherci druhého kola o Stavbu serveru jsou luki se svou věží v džungli (souřadnice: 444; 281) a lukas002 se sochou creepera (souřadnice: -25; 339). Oba vyhrávají 90 levelů, 2 enchantované knihy a diamantový nástroj dle svého výběru.

Hru Titan Quest vyhrává hráč ill63, gratuluji 🙂

Ve třetím kole o Stavbu našeho minecraft serveru vyhrávají krupy_cz svou moderní vilou (souřadnice: 1476; 216) a SteamRunner s parádním středověkým hradem Avalon (souřadnice: -1698; -1279).

Hru Red Faction: Guerrila vyhrává luki. S tímto vyhlášením se pro tento měsíc loučíme. Doufám, že vám soutěže líbily a v červnu se těšte na další 😉 .

A co v červnu? Budeme pokračovat? (like) 🙂

Vyhodnocení soutěže o nejhezčí stavbu 01 a pokračujeme dále

Konec dalšího týdne, je třeba se chystat do školy a do práce, tak to několika z vás alespoň trošku zpříjemníme. V minulém týdnu jsme hlasovali o nejhezčí stavbu na serveru – kolo 01. K jednotlivým fotkám jsme přidali stavitele a souřadnice stavby na serveru.

Hráči si v hlasování vybrali stavbu od jojody a MODi hlasovali pro hráče Tacho11. Výherci se můžou těšit na zkušenosti (90 levelů) + 2 knihy + diamantový nástroj dle svého výběru.

Kolo 02 – stavba serveru

Kdo se nestihl zapojit, má šanci v druhém kole. Pravidla i výhry jako v prvním kole. Své fotky posílejte do neděle 28. 4. 2013, 19 hodin a vyhlášení bude zase o týden později – 5. 5. 2013, 19 hodin. S fotkami posílejte zároveň souřadnice na serveru.

Soutěž o hru

V hlasování na Facebooku jste si taky vybrali, že budeme v následujícím týdnu hrát o jednu hru Warhammer 40,000: Dawn of War. Výherce budeme vybírat ze všech, kteří budou mít v neděli 28. 4. aktivní jakýkoliv druh VIP – tedy member+ a výše.

Aktualizace: Výhercem Warhammeru se stal Liberos

http://youtu.be/AJU5kUj6Puo?t=30s

Soutěžní měsíc na munio minecraft

A nebo možná i více měsíců. A to není Apríl 🙂

Soutěž o hru Bastion

Všichni hráči, kteří si v následujících dvou týdnech (platí do 14. 4., 19 hodin) pořídí nebo prodlouží VIP (member+ a výše) budou mít možnost vyhrát 2 hry Bastion. Prvního výherce budeme vybírat 7. 4. a druhého 14. 4. 2013 z aktuálně aktivních VIP hráčů. Vždy v 19 hodin.

Pro další týdny vybereme další hry, proto sledujte novinky na našem Facebooku.

Výherci

Výherce prvního kola (7. 4. 2013) – Bastion: JorgeZ
Výherce druhého kola (14. 4. 2013) – Bastion: rosescom

Bastion, 2 výherci

Soutěž o hezkou stavbu na serveru

Umíš hezky stavět a rád ukážeš své domečky ostatním? Pošli snímek stavby na email minecraft@munio.cz do 14. 4. 2013, 19 hodin. Pošli pouze jeden snímek – takže si dej záležet, ať je správně provedený. Správné nasvícení (slunko, měsíc, den, noc), ze správného úhlu, klávesou F1 si vypni chat, klávesou F2 uděláš snímek.

Protože jde při stavění o zkušenosti, výhrou budou taky zkušenosti (90 levelů) + 2 knihy + diamantový nástroj dle svého výběru.

Soutěže se můžou zúčastnit všichni hráči, výherci budou 2 – jednoho vybere porota složená z MODů a druhého výherce vyberou lidi pomocí hlasování na Facebooku.

Tato soutěž se bude opakovat každé dva týdny.

Hlasovat můžete pro jednotlivé obrázky na Facebooku. Hlasování trvá do neděle 21. 4., 19 hodin. Do té doby můžete chystat nové stavby pro druhé kolo. 🙂

Úprava VIP účtů

Všem, kteří si koupili VIP mezi 14. 2. a 25. 3 = mapa Eldaria, dáváme muníky na 3 diamanty jako poděkování, že podporovali server i na dočasné mapě.

Po spuštění mapy na verzi 1.5 jsme zaznamenali obrovský zájem a proto jsme zvedli počet slotů z původních 25 na 40. Zájem nás samozřejmě těší, jsme rádi, že se vám na serveru líbí a budeme se snažit i nadále. 🙂

Nicméně vyšší počet slotů sebou přináší vyšší cenu za pronájem Minecraft hostingu. Proto jsme mírně navýšili částky za jednotlivé VIP účty. Naoplátku jsme ale taky přidali nové výhody a množství muníků při výplatě, za které si můžete koupit mnoho dalšího na serveru – suroviny, zkušenosti – levely, mob vajíčka, atd.

Nové příkazy a nastavení

  • member+ získali jednu residenci navíc, ať jich mají sudé číslo
  • /home – příkazem /sethome si nastavíš svůj domov a příkazem /home se tam kdykoliv vrátíš
  • /ignore – když tě na chatu někdo otravuje nebo spamuje a není tam MODerátor aby zasáhl, můžeš si jeho chat vypnout příkazem /ignore jmeno. Stejným příkazem to potom zase zapneš.
  • /hat – jakýkoliv blok si můžeš nastavit jako přílbu
  • /workbench – když nemáš po ruce crafting table / workbench, tak si můžeš otevřít tento virtuální
  • /back – když zemřeš, můžeš se vrátit pro své věci
  • /res tp nazevResidence – teleportuješ se ke své residenci – je dobré mít nastavené přesné místo příkazem /res tpset

Spoluhráči ze Slovenska mají možnost si VIP pořídit zatím jen pomocí bankovní platby nebo přes PayPal. SMS chystáme.

Soutěže

A abychom nabídli VIP hráčům ještě něco navíc, mohou se v následujících týdnech a měsících zúčastnit několika soutěží.