Minecraft Beta 1.9 Pre-Release 5

Vyšla další před-verze – Minecraft Beta 1.9 Pre-Release 5. Stahujte, pojďte vyzkoušet k nám na server.

Jedná se o dočasnou změnu. Až se vyblbneme, vrátíme nastavení serveru zpět na Bukkit pro verzi Minecraft Beta 1.8.1 včetně pluginů.

Tento článek budu dále rozšiřovat o novinky, které v Pre-release verzi 5 najdeme.

Johann Pachelbel Canon in D

Znáte na YouTube uživatele disco? Ještě ne? Dle mého vytváří jedny z nejlepších výtvorů s využitím redstone obvodů. Naposledy vytvořil známou skladbu Johann Pachelbel Canon in D v Minecraftu.

Obvod dokáže zahrát až 1024 not rozdělených do osmi různých kanálů.

A pokud si chcete poslechnout původní klasiku, tak tady máte.

Videa od Minecraft-Videa

Ahoj během posledníh dnů jsem začal hrát na serveru. Server jsem si oblíbil a natočil jsem pár videí :

Minecraft představení servru munio 1 část:

http://youtu.be/GRGTemjTnp0

 

Minecraft představení servru munio 2 část

http://youtu.be/TvZXJFAs2Jc

 

Také jsme hráli jednu hru. Točil jsem to včera večer.

http://youtu.be/pZg6Yh8Na3Y

 

Videa budu točit když budu online. V chatu bude oznámení točíme.  Pokuď chcete navštívit naše studio tak: /res tp studio_minecraft .Ve studiu v třetím patře budeme vykupovat věci na kulisy.

Co nás čeká?

Dneska se budou točit dvě videa. První bude procházka po serveru. A to druhé bude klip k písničce ( bude určeno).

Kam nahrávam videa?

http://www.youtube.com/user/minecraftvidea

Minecraft 1.9 pre-release 4 dostupný

Tak a je to tady. Sice je to už nějaká doba co MC 1.9 pro-4 vyšel ale muzete si ho zahrát.
Ve hře ještě nenajdete Ender-Dragon, stronghold najdete pomocí Ender-eye. Prostě hodíte Ender-eye a jděte za ním az kym neukáže na zem ( samozřejmě budete potřebovat hodně Ender-eyov 🙂 ). No ale nejdu zdržovat a tu mate link na download.

Minecraft 1.9 pre-4 klient: v sekci „Ke stažení

Ale mam pro vás ješťe 1 zprávu. Můžete si přidat Ender-Dragon do hry :). Ender-dragon zatím neútočí, nevydává zvuky a neda se zabit.

Jak spawnout Ender-dragona

Spawněte (případně vycraftite) si diamantový a zlatý meč. Pravým kliknutím diamantovým mečem se teleportuje do The End a pravým kliknutím zlatým mečem spawněte draka.

První obrázky z Minecraft 1.9 pre-release 4

Jako předkrm k hlavnímu chodu, kterým bude rozsáhlý výčet novinek z nejnovější pre-release verze Minecraftu, nabízíme hezkou sbírku fotek na téma „ender-„. V galerii tak naleznete snímky z nového světa a další přírůstek do rodinky potvor, Enderdragona.

A ten panáček s cedulí, to je jen pozdrav z místečka s End Portalem :-).

Inspiration

Kdyby si snad někdo myslel, že Minecraft je pro dětičky a nepoleká vůbec nikoho, je tu možnost si pořídit další z řady námi doporučených balíčků textur, tentokrát s názvem Inspiration.

Jeho hlavní předností ale nejsou textury bloků, jak by všichni čekali. Rozhodně vypadají skvěle, ale jejich vysokou kvalitu předčí doslova hororové skiny mobů, se kterými není radno si zahrávat. Komu zdejší creeper nepřinese noční můry, dostane lízátko. Odvážnější se můžou vydat na cestu do pekla, které je na rozdíl od původní verze skutečně strašidelné, k čemuž největším dílem přispívá neuvěřitelně odporný ghast.

Textury jsou opět v rozlišení 32×32, které jsme demokraticky zvolili za rozlišení s nejlepším poměrem vzhled/potřebný výkon. Tvůrce balíčku uvádí, že dílko je dokončeno z 80 %, tudíž na výše uvedeném odkazu sledujte aktualizace.

NoteBlock – Slovenská národná hymna

Predstavovali ste si aka pesnicka ide zahrat v minecrafte ? Nie ? Mysleli ste ze jedina hudba je len v JukeBoxe ? Tak mozete zacat o tom premyslat.

Tuto hymnu som nahral sam, a trvalo dlho kym som to nahral (chybne zahrany noteblock a podobne).

Ale je to hotove, aj ked niekde maly sek. Dufam ze sa vam to bude pacit :).

http://www.youtube.com/watch?v=as0ROL8S0HQ&hd=1

 

Zprávičky #6

Hrajete poctivě (bez cheatů a jiných návodů) a dosud jste nenašli žádnou pevnost (stronghold)? Těšte se na další update, protože bude přidán způsob jak pevnosti najít. Jakým způsobem, to nevím. Možná nějaká značka na mapě? Uvidíme. V současné verzi je možné najít tři pevnosti na jedné mapě, tento počet se bude taky měnit.

Bude do hry přidáno více truhel s poklady (treasure chest) a objeví se taky úkoly (quest).